W Tampa na Florydzie, prezes Krajowego Stowarzyszenia Photoshop Professionals (NAPP) i autor bestsellerowych książek o fotografii cyfrowej oraz oprogramowaniu do obróbki zdjęć – Scott Kelby, ogłosił czwarty Ogólnoświatowy Spacer Fotograficzny – największe na świecie darmowe wydarzenie dla fotografów amatorów i zawodowców.W sobotę, 1 października i niedzielę, 2 października, cały glob będzie świadkiem największego na świecie przypadku społecznego ruchu w historii fotografii. W 2010 roku ponad 30.000 fotografów wyszło w ponad 1000 miejscowościach na całej kuli ziemskiej robiąc 6.000.000 zdjęć w jeden dzień! Spodziewamy się, że w tym roku Spacer Fotograficzny będzie jednym z naszych największych wydarzeń.
Udział w imprezie jest darmwy, wystarczy zarejestrować się przez stronę www
i posiadać w dniu spaceru dowolny aparat fotograficzny!
Dla chętnych – spacer jest połączony z ogólnoświatowym konkursem fotograficznym. Można wziąć udział w dowolnym etapie imprezy, gdziekolwiek jest zarejestrowana – w Londynie, Berlinie, Pradze, na Syberii…czy w mniejszych miejscowościach, jak Szamotuły.  🙂
Do wzięcia udziału w tym ogólnoświatowym wydarzeniu, Kaźmierska Grupa Plenerowa po raz drugi zaprasza do Szamotuł! Pod honorowym patronatem Starosty Powiatu szamotulskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy w Szamotułach, miłośnicy fotografowania spotkają się w niedzielę – 02.10.2011 o godzinie 15:00.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://worldwidephotowalk.com/walk/szamotuly-wielkopolskie-polska-2/, gdzie można również zarejestrować się do udziału w imprezie.Spacer Fotograficzny jest bezpłatny i otwarty dla każdego, kto posiada aparat fotograficzny.
Więcej informacji dostępne pod adresem: https://worldwidephotowalk.com/lub odwiedź Kelby Scott Worldwide Photowalk na Facebook’u.Photowalk 2011 jest współfinansowany przez Adobe. Dodatkowi sponsorzy to Wescott, KelbyTraining.com, NAPP, Peachpit, Mpix, Wacom, Manfrotto, onOne Software, Tamron, Tiffen i B&H.

Zapraszamy!

Robert Kołdyka
Kaźmierska Grupa Plenerowa

ps

Zobacz 2 poprzednie edycje:

20100724 – Szamotuły – Worldwide Photowalk 2010

18 lipca 2008 – Worldwide Photo Walk – Kaźmierz 2009

3 Replies to “Worldwide Photowalk 2011”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *