W niedzielę 26 lipca 2009 wybraliśmy się na wakacyjny plener fotograficzny do Lwówka Wielkopolskiego. Dzięki Romanowi K. mieliśmy okazję cofnąć się wspomnieniami do pierwszego pleneru … ale o tym potem.

Plan zakładał sesję zdjęciową w okolicach rynku oraz w drodze powrotnej w Posadowe.

Jak widać na załączonym zdjęciu o 7:25 byliśmy już na stanowiskach. Dobrze, że nikt nie rejestrował trasy przejazdu do Lwówka GPSem, bo znowu by wyszło, że jakieś Mi-10 naruszyły naszą przestrzeń powietrzną.

Rynek w Lwówku jest bardzo ciekawy i bardzo duży. Wyłożony jest wiecznym brukiem, tzn. XV-wiecznym brukiem.

Każdy kręcił się po miasteczku. Tylko Romanowi brakowało weny. Przyfocił fontannę i kwietnik i resztę czasu spędził siedząc na przystanku autobusowym. Musiał się oszczędzać w końcu miał jeszcze dzisiaj do zrobienia sesję zdjęciową w plenerze .

Po dokładnym sfotografowaniu bruku, kamienic i detali bram pojechaliśmy do Konina, aby obejrzeć park i pałac. Na koniec Roman K. – nasz portrecista wykonał grupowe zdjęcie. Uważni obserwatorzy zauważyli za pewne nową twarz. Aluap była na Photo Walku … czy muszę tłumaczyć dalej …

Wkrótce dodam mini galerię – a na razie zapraszam do Arnetu – gdzie są wszystkie zdjęcia z Lwówka i Konina.

Uwagi i komentarze mile widziane.

[mckornik]

One Reply to “Wakacyjne zdjęcia KGP – Lwówek, Konin”

  1. Chmmm… bardzo fajny tekst, ale rano było jeszcze coś o zadumie, a teraz nie ma 🙁 Wtedy ten tekst miał odrobinę więcej… duszy 🙂
    Cenzura, autocenzura ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *