Właśnie przed chwilą wróciliśmy z Chodzieży z fantastycznego ogólnoświatowego pleneru fotograficznego  – Worldwide Photowalk 2018.

Jesień rozpieszcza nas w tym roku: ciepło, pogodnie i kolorowo. W takich warunkach to zdjęcia robiły się same – „z automatu”. Każdy zakątek Chodzieży, każda uliczka stawała się niemal w mgnieniu migawki tematem udanego kadru. A na dokładkę główni organizatorzy: Dariusz Boberski, Krzysztof Kito Wierzbicki postawili poprzeczkę organizacyjną na najwyższym poziomie. Przygotowując 11 edycję ogólnoświatowego pleneru fotograficznego zadbali o każdy szczegół i niebanalne niespodzianki, takie jak rejs statkiem Chodzieżanka i motorówkami po jeziorze miejskim w Chodzieży. O słodkim i ciepłym poczęstunku już nie wspominam.

Galeria Plener fotograficzny w Chodzieży Worldwide photowalk 2018 #wwpw2018 #wwpw18
Obszerna Galeria Plener fotograficzny w Chodzieży Worldwide photowalk 2018 #wwpw2018 #wwpw18

 

Jeszcze raz w imieniu wszystkich uczestników pleneru fotograficznego, gorące wyrazy podziękowania składamy dla: Dariusza Boberskiego, Krzysztofa Kito Wierzbickiego, WOPR Chodzież, Biblioteki Publicznej. Galeria zdjęciowa z fotografiami uczestników 11 Worldwide Photowalk w Chodzieży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *